Warszawskie drukarnie oferujące druk solwentowy

Druk solwentowy to metoda druku wykorzystująca farby niewodne. Rozpuszczalnik służy do rozpuszczenia farby, a powstały roztwór przepływa przez sito siatkowe, które rozprowadza go równomiernie na podłożu. Ta metoda druku jest powszechnie stosowana do drukowania na plastiku, papierze i innych materiałach.

Co to jest druk solwentowy oferowany w Warszawie?

Druk solwentowy (Warszawa) to metoda druku, która wykorzystuje rozpuszczalnik do przenoszenia farby z płyty na papier lub inne podłoże. Jest on również znany jako druk offsetowy, ponieważ farba jest przenoszona z jednej powierzchni na drugą przez wałek pośredni. Rozpuszczalnik jest zazwyczaj nakładany luzem na wałek z syntetycznej siatki (znany jako brzeszczot), który następnie przenosi go w postaci płynnej na gumowy koc. Koc gumowy odbiera farbę z siatki i przenosi ją na arkusz w trakcie przechodzenia między nimi.

Gdzie można można skorzystać z wydruku solwentowego w Warszawie?

Ta drukarnia jest wiodącym dostawcą usług druku solwentowego w Europie, oferującym wysokiej jakości rozwiązania dla wszystkich Twoich potrzeb w zakresie druku solwentowego. Jesteśmy znani z doskonałej obsługi klienta, szybkich czasów realizacji i konkurencyjnych cen. Nasz doświadczony zespół pomoże Ci wybrać odpowiedni produkt dla Twoich potrzeb, niezależnie od tego, czy chodzi o stoisko wystawowe czy zestaw wizytówek.

Jak wykonuje się druk solwentowy w Warszawie?

Drukarki atramentowe wykorzystują wkład z płynnym tuszem, natomiast drukarki laserowe wykorzystują wkłady z tonerem, który zawiera sproszkowany pigment zawieszony w oleju fusera (specjalny rodzaj oleju). Drukarki solwentowe są podobne do drukarek laserowych, ale używają płynnego atramentu zamiast sproszkowanego tonera; różnią się również od tradycyjnych pras offsetowych, ponieważ nie drukują bezpośrednio na papierze, ale raczej na cienkim plastikowym arkuszu zwanym wstęgą. Wiele nowoczesnych pras solwentowych może również wykorzystywać różne rodzaje podłoży poza papierem lub plastikiem; na przykład niektóre mogą drukować bezpośrednio na blachach lub nawet ścianach!