Viega Odpływ Liniowy - Nowy Sposób na Efektowne Wykończenie Łazienki

Viega Odpływ Liniowy – Nowy Sposób na Efektowne Wykończenie Łazienki

Viega Odpływ Liniowy – Nowy Sposób na Efektowne Wykończenie Łazienki

Praktyczne rozwiązanie w połączeniu z modnym designem

Viega Odpływ Liniowy to nieskomplikowane rozwiązanie, sprawdzające się zarówno w wyposażeniu minimalistycznych, jak i klasycznych łazienek. To, co wyróżnia odpływy linowe, to ich prosta instalacja. Z powodzeniem może ją wykonać samodzielnie każdy, mający podstawową wiedzę w temacie, bez konieczności skorzystania z pomocy fachowca. Wystarczy, że wybierzemy odpowiednie wzory oraz wykonane z dbałością o detale akcesoria, by móc cieszyć się piękną łazienką.

Klasyczny lub nowoczesny – każdy znajdzie coś dla siebie

Liniowe odpływy Viega dostępne są w wielu wzorach, idealnie wpisując się w każdy styl. Do najbardziej popularnych należą odpływy z krzywizną ze skośną krawędzią, które szczególnie dobrze sprawdzają się w łazienkach prowadzących styl skandynawski. Coraz częściej wybierana jest również prosta, prostokątna, wykończona równomiernie krawędzią. Dzięki odpływom linowym możemy nadać naszej łazience niepowtarzalny charakter, zwracając na siebie uwagę wszystkich odwiedzających.

Metal lub szkło – jak wybrać?

Viega oferuje swoim klientom szeroki wybór wzorów odpływów linowych, wykonanych z różnych materiałów. Do wyboru mamy modele wykonane ze stali nierdzewnej, miedzi lub szkła. Materiał, z którego wykonany jest odpływ, będzie miał duży wpływ na całościowy wygląd łazienki. Modele ze stali nierdzewnej wprowadzą do wnętrza łazienki industrialny, surowy klimat, natomiast szklane odpływy najlepiej sprawdzą się w minimalizmie.

Dodatkowe akcesoria

Viega proponuje swoim klientom szereg akcesoriów, które dodatkowo podkreślą charakter wybranego wzoru odpływu. Do wyboru mamy wykończenia chromowe, miedziane, lub w kolorze szarym. Poszczególne modele możemy także wyposażyć w oświetlenie LED, które dodatkowo uatrakcyjni wygląd łazienki. Klienci mogą również wybierać pomiędzy odpływami z mechanizmem przelewowym lub bez.

Odpływ linowy jako wykończenie tarasu

Odpływy Viega to nie tylko rozwiązanie dla łazienek. Coraz częściej wykorzystuje się je do wykończenia tarasów, a także basenów. Dzięki odpływom linowym nadać możemy naszemu ogrodowi niepowtarzalny charakter, tworząc wyjątkową przestrzeń. Warto wiedzieć, że odpływy linowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które nie narażone są na działanie czynników zewnętrznych, a dzięki temu będą służyć nam przez długi czas.

Odpływ linowy – idealny dla oszczędnych

Odpływy linowe, w porównaniu do klasycznych odpływów, są znacznie tańsze. Instalacja odpływów liniowych wymaga tylko wycięcia w podłodze odpowiednio dużego kanału, po czym umieszczenia w nim odpływu. Takie rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić sporo pieniędzy, które można przeznaczyć na wykończenie innych elementów łazienki.

Trwałe i solidne wykonanie

Viega Odpływ Liniowy wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Modele ze stali nierdzewnej odznaczają się odpornością na działanie wysokich temperatur, co sprawia, że są idealnym rozwiązaniem do łazienek z wannami z hydromasażem. Odpływy linowe są również odporne na działanie wilgoci, dzięki czemu nie będą poddawane szybkiej degradacji.

Dbałość o szczegóły

Viega oferuje swoim klientom szereg akcesoriów do montażu odpływów liniowych, które zostały zaprojektowane z dbałością o najmniejszy szczegół. Do wyboru mamy elementy wykończeniowe, jak i specjalne osłony, które zamontowane do odpływu będą dodatkowo chronić go przed uszkodzeniami. Dzięki temu odpływ będzie służył nam przez długi czas.

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

Viega w swojej ofercie ma także odpływy linowe wyposażone w specjalne ułatwienia dla osób niepełnosprawnych. Zastosowana systematyka pozwala na zamontowanie odpływu na różnej wysokości, dzięki czemu każdy, bez względu na możliwości ruchowe, będzie mógł korzystać z łazienki.

Suma podsumowująca

Viega Odpływ Liniowy to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą cieszyć się piękną łazienką, wykończoną z dbałością o detale. Klienci mogą wybierać spośród szerokiej gamy wzorów i materiałów, by uzyskać efekt, który najlepiej będzie pasował do ich wnętrza. Odpływy linowe są wytrzymałe i solidne, a co najważniejsze – są tańsze niż klasyczne odpływy, dzięki czemu są idealne dla oszczędnych.Viega Odpływ Liniowy to sprawdzone rozwiązane, które pozwala na stworzenie wyjątkowej aranżacji łazienki – zobacz, jak to zrobić : viega odpływ liniowy.