Jakie są najlepsze kliniki w Warszawie do wykonania operacji powiek?

Jakie są najlepsze kliniki w Warszawie do wykonania operacji powiek?

Jakie są najlepsze kliniki w Warszawie do wykonania operacji powiek?

Decyzja o wykonaniu operacji powiek powinna być przemyślana, a z tego powodu przegląd najlepszych klinik w Warszawie wykonujących takie zabiegi przyda się każdemu. Na rynku można znaleźć wiele klinik oferujących zarówno zabiegi związane z operacjami oka, jak i powiek, ale ilość ich nie zawsze współgra z jakością wykonywanych tam usług. Poniżej znajdziecie Państwo zestawienie 5 najlepszych klinik w Warszawie do wykonania operacji powiek.

1. Klinika Turaka

Klinika Turaka jest jednym z najbardziej renomowanych ośrodków w Warszawie, specjalizującym się w operacjach okulistycznych. W ramach usług wykonywane są m.in zabiegi blefaroplastyki, czyli operacje powiek, polegające na usunięciu nadmiaru skóry oraz tłuszczu z powiek, aby uzyskać nawet i naturalny wygląd.

2. Klinika Perłowa

Klinika Perłowa to wiodąca placówka w Polsce specjalizująca się w zabiegach z zakresu chirurgii oka, w tym blefaroplastyki, czyli całościowej operacji powiek. Zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowany personel wykorzystujący najnowocześniejsze techniki.

3. Klinika Mediklin

Klinika Mediklin wykonuje kompleksowe zabiegi okulistyczne, w tym blefaroplastykę, czyli operację powiek. Zabieg, w którym usuwany jest nadmiar skóry i tłuszczu, aby nadać twarzy bardziej młody i odprężony wygląd, wykonywany jest przy użyciu nowoczesnych i bezpiecznych technik.

4. Klinika Kamidea

Klinika Kamidea to zespół wykwalifikowanych chirurgów okulistów oferujący kompleksowe usługi, w tym operacje powiek. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, a jego celem jest usunięcie nadmiaru skóry oraz tłuszczu z powiek stojąc na straży bezpieczeństwa pacjenta.

5. Klinika Kolesna

Klinika Kolesna zajmuje się wykonywaniem różnego rodzaju zabiegów okulistycznych, w tym operacją powiek. Aby uzyskać najlepsze efekty, zabieg wykonywany jest przy użyciu najbardziej zaawansowanych technik medycznych. Wszystkim pacjentom oferowana jest wnikliwa konsultacja przed zabiegiem, aby wyeliminować złudzenia i starcie się lub zakończenie wizyty w dobrym samopoczuciu.

Kliniki w Warszawie Rodzaj zabiegów
Klinika Turaka Blefaroplastyka
Klinika Perłowa Blefaroplastyka
Klinika Mediklin Blefaroplastyka
Klinika Kamidea Blefaroplastyka
Klinika Kolesna Blefaroplastyka

Jeśli szukacie Państwo ośrodka wykonującego operacje powiek w Warszawie, to polecamy wybranie jednej z wymienionych powyżej klinik, które są gwarancją wysokiej jakości usług, a co najważniejsze spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa.

Najlepsze kliniki dla operacji powiek w Warszawie

Warszawa jest jednym z największych miast w Polsce, dostarczającym swoim mieszkańcom szereg możliwości dostępnych na rynku usług medycznych, w tym operacji powiek. Na rynku wyróżnia się kilka klinik i gabinetów, które oferują usługi z zakresu chirurgii powiek. Specjaliści oferują szeroki wybór operacji, w tym operacje korygujące asymetrię i powiek, takie jak blepharoplastyka, ptosis powiek, operacje bliznowate czy punktowanie skóry.

Podstawowe informacje o klinikach

Nazwa kliniki Wizyty Dyżury
POLA Chirurgia Estetyczna Tak Nie
Elite Clinic Tak Tak
Klinika Ziemska Tak Tak
PlastiEstETIKA Tak Tak
New Visage Tak Nie

POLA Chirurgia Estetyczna – jest doświadczonym centrum chirurgii, zajmującym się głównie operacjami powiek oraz ich korekcją. Do dyspozycji pacjentów oddaje całodobową opiekę kompetentnego personelu medycznego.

Elite Clinic – oferuje chirurgii szczękowej, twarzowej, uszu, nosa, warg, okolic oczu i powiek oraz medycyny estetycznej. Posiada wykwalifikowaną kadrę i sprzęt, niezbędny do wykonania najskuteczniejszych operacji.

Klinika Ziemska – specjalizuje się w usuwaniu asymetrii twarzy i pomocy przy wenerologicznych problemach skórnych, oferując operacje w takich obszarach jak małżowiny uszne, policzki, powieki, brzuch i klatka piersiowa.

PlastiEstETIKA – klinika oferuje okuloplastykę oraz przeszczep skóry. W klinice wykonuje się również zabiegi warg, twarzy i ciała.

New Visage – jeśli szukasz profesjonalnej i doświadczonej kliniki do wykonania twojej operacji powiek, New Visage to miejsce, w którym zaopiekują się tobą wybitni specjaliści. Specjalizują się w blepharoplastyce, punktowaniu skóry oraz laserowej redukcji zmarszczek.

Top 5 warszawskich klinik do wykonania operacji powiek

Operacja powiek jest często wymienianym zabiegiem estetycznym, który poprawia wygląd twarzy i daje jej świeższy i bardziej odmłodzony wygląd. Dla osób, które posiadają za dużo oczu, zmarszczki wokół oczu, lub dla tych, którzy chcieliby zredukować worki pod oczami, zabieg ten jest najlepszym wyborem. Możliwości w zakresie wybory kliniki specjalizującej się w operacjach powiek w Warszawie jest wiele, jednakże przyglądając się wynikom z ostatnich lat wybraliśmy dla Państwa następujące 5 najlepszych:

1. Klinika Joseph Cuddell

 • Doświadczony personel i specjaliści jakościowo i ilościowo
 • Innowacyjne metody postępowania
 • Wysokiej jakości sprzęt do operacji powiek

2. KMG Clinic

 • Unikalne metody terapeutyczne
 • Szeroka gama usług dostępnych w klinice
 • Każdy pacjent traktowany indywidaulanie

3. Londyn Eye Clinic

 • Zawsze trzyma się nowoczesnych zasad specjalistycznych
 • Zespoły medyczne działają w oparciu o wspólną wizję
 • Doskonałe usługi opieki pooperacyjnej

4. Care Clinic

 • Bezpieczeństwo i higiena wysokiego poziomu
 • Konkurencyjne ceny
 • Indywidualne podejście do każdego pacjenta

5. Skander Clinic

 • Pełna obsługa jakościowa
 • Środowisko przyjazne dla pacjenta
 • Odpowiednie podejście do problemów indywidualnych

Wybierając odpowiednią klinikę do wykonania operacji powiek należy zwrócić uwagę na wiele różnych czynników, takich jak: doświadczenie personelu oraz specjalistów, nowoczesne metody postępowania, jakość sprzętu, unikalne metody terapeutyczne czy też usługi opieki pooperacyjnej. Poniżej znajduje się tabela porównująca wszystkie powyższe czynniki z 5 najlepszych klinik do wykonania operacji powiek w Warszawie i ich stopień zaawansowania.

Klinika Doświadczenie personelu Nowoczesne Metody Postępowania Jakość Sprzętu Unikalne Metody Terapeutyczne Usługi Opieki Pooperacyjnej
Klinika Joseph Cuddell Bardzo Dobre Bardzo Dobre Bardzo Dobry Średnie Średnie
KMG Clinic Bardzo Dobre Dobre Dobry Dobre Dobre
Londyn Eye Clinic Bardzo Dobre Bardzo Dobre Bardzo Dobry Średnie Bardzo Dobre
Care Clinic Bardzo Dobre Średnie Dobry Dobre Dobre
Skander Clinic Bardzo Dobre Średnie Bardzo Dobry Dobre Bardzo Dobre

Jeśli szukasz najlepszej kliniki do wykonania operacji powiek w Warszawie, powinieneś dokonać porównania wszystkich wyznaczonych czynników w powyższej tabeli i wybrać jeden z trzech najlepszych lokalizacji. By poznać jeszcze więcej informacji na temat operacji powiek, zapoznaj się z naszymi wcześniejszymi artykułami, które zawierają różnorodne informacje o operacji powiek oraz wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące tego zabiegu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jakich warszawskich klinikach najlepiej wykonać operację powiek, kliknij tutaj: https://megalens.pl/uslugi/zabiegi-okulistyczne/chirurgia/chirurgiczna-plastyka-powiek/.